Coachingi grupowe dla Singli

Drogi Singlu,

czy nie zamykasz się przypadkiem w szafie? Szafa jest metaforą izolacji od świata zewnętrznego. Być może sam do niej wszedłeś albo dałeś się do niej wepchnąć. Zamknięciem w szafie jest ucieczka przed sobą, przed samotnością i całkowite poświęcenie się pracy lub pasji. Objawia się to również jako unikanie spotkań z przyjaciółmi, nie poznawanie nowych ludzi, nie chodzenie na randki.  To także rezygnacja z własnych marzeń dotyczących np. założenia rodziny.

Skapitulowałeś? Poddałeś się? Odpuściłeś? Wiedz, że ja Ci na taką postawę nie pozwolę i będę chciała Cię z tej szafy wyciągnąć. Mam nadzieję, że sam będziesz chciał z niej wyjść.

„Single, wyjdźcie z szafy!” to cykl coachingów grupowych dedykowanych osobom, które nie są w związkach. Będziemy uczyć się akceptować ten stan i odczuwać przyjemność z niego, bo bycie Singlem jest tak naprawdę super – mówię to jako Singielka. :) Jeśli będziesz chciał by Twój status się zmienił, to będziemy pracować również nad tym. Zadbamy o to abyś miał przygotowany solidny grunt pod przyszłą relację w postaci zdrowej samooceny, samoświadomości, umiejętności kierowania się swoimi potrzebami i wartościami, pozytywnych, wzmacniających Cię przekonań na temat samego siebie, innych ludzi i związków

Pracować będziemy w kameralnych grupach. Spodziewać się możesz dyskusji na trudne dla nas Singli tematy, rozwiązywania naszych problemów, wielu różnych ćwiczeń coachingowych, pracy z kartami coachingowymi, pracy z konstelacjami archetypowymi, różnych narzędzi do autodiagnozy, informacji zwrotnej od prowadzącego i grupy.

Będziemy dbać o pozytywną atmosferę i endorfiny. Mam nadzieję, że na zajęciach spotkają się cudowni, ciekawi, jedyni w swoim rodzaju ludzie, którzy nawiążą nowe przyjaźnie.

Wyjdziesz z szafy?

Zapraszam!

Julitta Dębska

Coach Relacji

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu!

Samoocena

Na pierwszym miejscu powinniśmy stawiać okazywanie życzliwości, bezwarunkowej miłości, oddania, ludziom, z którymi decydujemy się spędzić większość naszego czasu. Z kim spędzisz najwięcej czasu? Z samym sobą. Nieważne czy będziesz singlem czy będziesz w związku, resztę życia spędzisz ze sobą. Jesteś związany ze sobą, dlatego siebie powinieneś otoczyć specjalną opieką.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad budowaniem Twojej samooceny, poczucia własnej wartości i pewności siebie. Zadbamy o to abyś docenił i pokochał siebie na nowo i bezwarunkowo.

Potrzeby i wartości

Poznajemy czasem kogoś. Wydaje się być idealny i dla wielu osób taki  jest, ale my w związku z tą osobą po krótkim czasie męczymy się. Zaczynają się kłótnie o rzeczy błahe,  z czasem o bardziej poważne. W tej relacji nie zaspokajamy swoich potrzeb i często nie zgadzamy się na poziomie wartości, wizji wspólnej przyszłości, życiowych priorytetów. W wielu przypadkach problemem jest to, że nie zidentyfikowaliśmy swoich prawdziwych potrzeb i nie zastanawialiśmy się nigdy nad tym, jakie wartości są dla nas najważniejsze.

Podczas coachingów grupowych dotrzesz do swoich potrzeb i wartości i dowiesz się, jak one wpływają na Twoje życie i związki, które tworzysz.

Zmiana przekonań

Częstym powodem trudności w tworzeniu związków są negatywne przekonania na własny temat, na temat świata i ludzi. Nabywamy je od środowiska, kultury, rodziny i często nie jesteśmy świadomi tego, że one są w nas i wpływają na naszą rzeczywistość.

Podczas warsztatów będziemy je identyfikować oraz zmieniać na takie, które będą nam sprzyjać. Będziemy również poznawać swoje cenie czyli te części nas, które wyparliśmy dawno temu i których nie chcemy zaakceptować. Integracja z cieniem pozwala rozpocząć relację ze sobą na nowo.

Tworzenie wizji przyszłości

Nie wystarczy wiedzieć czego się nie chce, chociaż to też jest ważne. Będziemy pracować nad tym czego chcecie, co chcecie zmienić, kim chcecie być i z kim chcecie być, jaką relację chcecie stworzyć z innymi i ze sobą. Będziemy określać cele i je realizować.

  • Facebook Basic Black
  • Google+ Basic Black

©  Proudly created with Wix.com