Nazywam się Julitta Dębska

i czuję, że to będzie początek pięknej relacji.

Pewnego słonecznego poranka postanowiłam  narysować linię mojego życia, spojrzeć na nią z lotu ptaka w celu odnalezienia tych rzeczy, zdarzeń, elementów, które wciąż się powtarzały w mojej historii.  Odkryłam lekcje, przez które przechodziłam i zrozumiałam sens zdobytych doświadczeń. Wierzę w to, że każda dusza ma swoją misję do spełnienia i często objawia się ona w postaci pewnych wyzwań, zadań, które nazywam QUESTAMI.

Swoją misję odkryłam w pracy z relacjami, w pomocy innym w budowaniu świadomych relacji ze sobą, z partnerem i w tworzeniu dobrych relacji biznesowych. Całe życie byłam do tego przygotowywana poprzez moje QUESTY, dlatego rozumiem trudności i wyzwania w każdym z tych obszarów.

Wynikiem mojej pracy jest autorska metoda coachingowej pracy z relacjami CORE (CORE COACHING, CORE LOVE COACHING, CORE BUSINESS COACHING).

O tym, jaka jestem i jak widzę świat możecie poczytać na moim blogu Coach Yourself. Znajdziecie tam również szereg przydatnych informacji o pracy z relacjami i o samym coachingu.

Oto kilka faktów z mojego życia zawodowego.

Jestem dyplomowanym trenerem biznesu i akredytowanym coachem IIC&M. Wiedzę i umiejętności z zakresu rozwoju ludzi  i coachingu zdobyłam m.in. w Akademii Coachingu Neuca, podczas kursu Practicioner Coach Diploma (Noble Manhattan Coaching), na studiach podyplomowych Akademia Trenera Biznesu w WSB w Toruniu, w czasie kursu certyfikującego dla Trenerów Biznesu prowadzonego przez Schenk Institute.

Od 11 lat pracuję w branży szkoleniowej, gdzie przeszłam ścieżkę od koordynatora projektów rozwojowych po trenera biznesu i coacha. Od 10 lat wspieram rozwojowo pracowników i klientów firmy z branży farmaceutycznej Neuca. Od marca 2015 r. jestem Trenerem Aptekarskiej Szkoły Zarządzania.  Od 4,5 roku prowadzę również własną firmę Coach Yourself, której celem jest wspieranie moich klientów w budowaniu świadomych relacji.

Zaufała mi między innymi TVP2, gdzie jako ekspert w dziedzinie relacji doradzam widzom w sprawach damsko-męskich. Wspieram również jako trener i coach relacji uczestników programu telewizyjnego Wyjdź za mnie.

Dotychczas przeprowadziłam 700 szkoleń (5700 godzin)  oraz 1700 godzin coachingowych.
Oto kilka moich dyplomów potwierdzających kompetencje coachingowe i trenerskie.
Inspiracje:  

"Sukces jest czymś, co przyciągasz poprzez to, kim się stajesz".

 

- Jim Rohn

"Człowiek niczego nie uczy się inaczej, jak poprzez przechodzenie od znanego do nieznanego".

 

- Claude Bernard

"Wszechświat wynagrodzi Ci ryzyko, które podejmiesz w jego imieniu".

 

- Shakti Gawain

starowicz1.png
randki.png
dyspensa.png
pns3.png
low_res.jpg
chemia miłości.png
PNS kobiety.png

Niezwykle ważne dla mnie opinie moich klientów

Sesje coachingowe z Julittą to nowa przestrzeń w moim życiu. Julitta jest osobą empatyczną, o wielkim sercu. Jej pozytywna energia i wysokie kwalifikacje powodują, że wspólna praca jest przyjemnością, ale przede wszystkim umożliwia samorozwój i dotarcie do wnętrza siebie. Bardzo doceniam zdolność budowania bliskiej relacji, która w trakcie sesji daje poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Ponadto, niestandardowe podejście do każdego klienta powoduje, że każdy z nas czuje się naprawdę wyjątkowy.

 

Dziękuję Julitta- Alicja Sonsala

Już po dwóch spotkaniach z Julittą moje życie stało się jakby bardziej przejrzyste. Nagle odpowiedź na pytanie co tak naprawdę chcę robić w moim życiu stała się bardzo oczywista. Jak mogłam tego nie wiedzieć? Stałam się jeszcze bardziej świadoma siebie i zobaczyłam możliwości, które wcześniej były gdzieś ukryte. To doświadczenie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że coaching to niesamowicie skuteczne narzędzie, dzięki któremu można stawać się najlepszą wersją siebie.

Izabela Lange

  • Facebook Basic Black
  • Google+ Basic Black

©  Proudly created with Wix.com